Aukcja Trwa

Program lojalnościowy Premium Plus

Firma SAUERSAND – organizator Programu Lojalnościowego PREMIUM powstała w 2009 roku z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

Głównym celem działania programu jest zatrzymanie i pozyskanie nowego klienta oraz efektywne zwiększenie sprzedaży. Nasz program rabatowy wspierany przez kartę lojalnościową Premium Plus umożliwi Państwu stworzenie akcji promocyjnej w której klient będzie nagradzany za zakupy w Państwa placówce. We współpracy stawiamy na jakość obsługi naszych klientów. Systemy lojalnościowe, które tworzymy zwracają szczególną uwagę na wysoki poziom naszych usług poprzez indywidualne podejście do każdego klienta i dostosowanie się do jego oczekiwań, miejsca i czasu dostawy nagród, a przede wszystkim ich jakości.

W 2016 roku firma obchodziła swoje 7 urodziny. Przez te siedem lat wytężonej pracy udało się zbudować silną i solidną firmę prężnie działającą na rynku.

Nie ma już rejonu w Polsce gdzie logo Premium nie byłoby widoczne. Karty Premium - Plus to kompleksowe rozwiązanie stworzone do aktywnego pozyskiwania nowych klientów oraz efektywnego wzmocnienia wizerunku firmy.

Wspieramy głównie partnerów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które wraz ze wzrostem konkurencji chcą zatrzymać i pozyskać klientów poprzez program lojalnościowy. Chcąc zaoszczędzić Państwa cenny czas oraz stawiając na wygodę i zadowolenie klienta, wraz z nowym programem wprowadziliśmy system oparty na nowoczesnych i funkcjonalnych kartach lojalnościowych. Każda karta Premium - Plus jest wyposażona w swój indywidualny numer klienta.

Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy realny wpływ na aktywność klientów oraz na budowanie pozytywnych relacji z nimi.